Джермейн Ленс: «Я не збираюся нити»

Динамо Київ 22 Червня, 08:42
Півзахисник київського «Динамо» та збірної Нідерландів Джермейн Ленс зізнався, що не відчуває себе жертвою через зміни тактичної схеми своєї національної команди, яка коштувала йому стабільного місця в основному складі.

«Нова схема Луї ван Гала працює, але який у цьому сенс для мене? Незважаючи на все, я не відчуваю себе в якості жертви. Звичайно, я приїхав на чемпіонат світу, щоб показати свою майстерність та завжди допомагати національній збірній досягати найкращих результатів.

Добре, що в перших двох матчах ми здобули шість очок. Це були дуже складні поєдинки. Чесно кажучи, я не збираюся нити - я готовий вийти на поле в будь-який момент. На лавці мене не покидають загострені почуття. Тренер знає, що він зробив зі мною. Я готовий грати на будь-якій позиції в нападі, - заявив Ленс в інтерв'ю голландським ЗМІ.