«Після матчу Боснія - Нігерія, я ще раз хочу сказати тим, хто вважає, що «суддівські помилки - частина футболу» - вам в пеклі горіти, тварюкам...» - написав у своєму Twitter Олексій Андронов
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Після матчу Боснія - Нігерія, я ще раз хочу сказати тим, хто вважає, що «суддівські помилки - частина футболу» - вам в пеклі горіти, тварюкам...» - написав у своєму Twitter Олексій Андронов