Тайсон вибачився перед Ярмоленком

Динамо Київ 6 Серпня, 10:40
Півзахисник донецького "Шахтаря" Тайсон на своїй сторінці в Instagram приніс вибачення хавбеку київського "Динамо" Андрію Ярмоленку, якого травмував у матчі четвертого туру прем'єр-ліги України.
Півзахисник донецького "Шахтаря" Тайсон на своїй сторінці в Instagram приніс вибачення хавбеку київського "Динамо" Андрію Ярмоленку, якого травмував у матчі четвертого туру прем'єр-ліги України. 


"Гірник" зачепив киянина шипами по нозі, внаслідок чого Андрій отримав розриви м'язових волокон і тепер не зможе допомогти своєму клубу і національній збірній України близько двох тижнів.

"Я прошу вибачення. У мене не було злого умислу заподіяти біль Ярмоленко. Вибач" - написав Тайсон.