Віталій Годулян: «Головними симулянтами були Мілевський та Девіч»

Динамо Київ 22 Червня, 18:34
Колишній арбітр ФІФА, український рефері Віталій Годулян в ефірі програми «Оле, Мундіаль!» на каналі «Футбол 1» розповів, з ким йому було найважче працювати в Чемпіонаті України.

«Головними симулянтами в українському чемпіонаті були Мілевський та Девіч. Марко – дуже важкий гравець, який падав від будь-якого, навіть мінімального, контакту з суперником. Ще можу пригадати колишнього бразильського «динамівця» Клебера»,

- розповів Годулян.