Вже екс-чемпіони всього, чого тільки можна, - іспанці, покидають турнір на груповій стадії. Пропустивши сім голів і забивши лише один раз, іспанці завершують свою «золоту еру». Остання гра на чемпіонаті світу має стати ложкою меду у бочці з дьогтем для вболівальників Іспанії і самих футболістів.
Якщо ж абстрагуватись від лірики і прощань з великою Іспанією, та перейти суто до розмови про сьогоднішній матч, то іспанці насправді мають гучно гримнути дверима. Гучно і по-іспанськи елегантно, як вміють неперевершені майстри цієї збірної. Команді вже нема чого втрачати з турнірної точки зору, тому слід очікувати видовищної і відкритої гри від екс-чемпіонів.
Австралія неабияк вразила. Видно перехід у кваліфікаційній зоні з Океанії до Азії пройшов не безслідно. Австралія - досить непроста команда, яка попсувала нерви і чилійцям, і голландцям. Атлетизм, організація гри і характер - ось головні чесноти команди «зеленого континенту». Австралія не вийде з групи, як і Іспанія, але вона показала, що футбол у цій країні не стоїть на місці, а з року в рік рівень потрохи зростає.
Однозначно варто подякувати австралійцям за інтригу в боротьбі за вихід до наступної стадії, не дивлячись на суперзіркових опонентів, і за те, що вони не стали прохідною командою, яка роздає очки наліво і направо, пише footbal24.ua