«Ми завершили свій виступ гідно настільки, наскільки це можливо. Ми були, безумовно, краще суперника.
Є чимало гравців, здатних допомогти цій команді ... Моє майбутнє? Часу вдосталь. У найближчі дні подумаю про це, напевно, вже наступного тижня», -
сказав Дель Боске.