Уеслі Снейдер: «Чилійці нічого не створили, так що наша збірна заслужила похвали»

Світовий футбол 24 Червня, 08:45
Півзахисник збірної Голландії Уеслі Снейдер після матчу з командою Чилі (2:0) у третьому турі групового раунду чемпіонату світу заявив, що не згоден з думкою головного тренера чилійців Хорхе Сампаолі, за словами якого, голландці захищалися всією командою.

«Це в деякому сенсі прояв неповаги - говорити, що ми не хотіли грати і нічого не робили. Це адже ми виграли 2:0.

Якщо він бачив нас в перших матчах, то знає, що нічого нового в порівнянні з тими іграми ми не показали.

Ми знаємо, що дуже сильні в атаці, що можемо грати компактно. Щось придумувати повинні були саме чилійці.

Вони нічого не створили, а значить, наша команда заслужила похвали», - сказав Снейдер.