«Це в деякому сенсі прояв неповаги - говорити, що ми не хотіли грати і нічого не робили. Це адже ми виграли 2:0.
Якщо він бачив нас в перших матчах, то знає, що нічого нового в порівнянні з тими іграми ми не показали.
Ми знаємо, що дуже сильні в атаці, що можемо грати компактно. Щось придумувати повинні були саме чилійці.
Вони нічого не створили, а значить, наша команда заслужила похвали», - сказав Снейдер.