Захисник «Динамо-2» і два захисника «Шахтаря-3» можуть перейти в «Слуцьк»

Динамо Київ 24 Червня, 08:54
Білоруський «Слуцьк» придивляється до трьох українських півзахисників - ІванаСпічки з київського «Динамо-2», а також Дмитра Скоблова і В'ячеслава Акімова з донецького «Шахтаря-3», повідомляє «Прессбол».

Білоруський «Слуцьк» придивляється до трьох українських півзахисників - ІванаСпічки з київського «Динамо-2», а також Дмитра Скоблова і В'ячеслава Акімова з донецького «Шахтаря-3», повідомляє «Прессбол».

Відзначимо, що «Слуцьк» йде на дев'ятому місці в нинішньому чемпіонаті Білорусі. Раніше через конфлікт з тренером розірвав контракт український півзахисник Денис Голайдо.