Анатолій Тимощук: «Було б цікаво зіграти проти «Дніпра»

Футбол України 24 Червня, 14:19
Український півзахисник «Зеніта» Анатолій Тимощук про своїх фаворитів у майбутньому відборі до Ліги чемпіонів.

Український півзахисник «Зеніта» Анатолій Тимощук про своїх фаворитів у кваліфікації Ліги чемпіонів.

«

Знаю можливих суперників у кваліфікації Ліги чемпіонів, було б цікаво зіграти проти «Дніпра». Але в цілому не має значення, хто нам попадеться. Всі суперники хороші. Кожен буде битися, щоб потрапити в груповий етап. Ми теж зробимо все можливе, щоб принести цю радість в наше місто», -

цитує Тимощука

«Спорт-Экспресс»

.