Михайло Кополовець: «Зробив три кроки назад, коли пішов з «Карпат»

Футбол України 24 Червня, 16:25
Півзахисник «Карпат» Михайло Кополовець, який минулого сезону виступав за білоруський клуб «Белшина», сподівається знову пробитися у львівський колектив.

«Якщо чесно, навіть думати про оренду не хочу. Я вже досить наїздився по цим орендам, тому не хочу знову кудись вирушати. Зізнаюся, я помилився, коли покинув Львів. Я щиро про це шкодую. Вважаю, зробив три кроки назад, коли пішов з «Карпат».

Приємно, що зараз в нашому колективі справжній сплав молодості і досвіду. Всі знають, що у нас ряд хороших молодих виконавців і є такі досвідчені гравці, як Худоб'як, Голодюк, Гітченко. Як мені здається, зараз формується цілком боєздатний колектив.

Я себе бачу лише в «Карпатах». Сподіваюсь, що оренди - пройдений етап для мене. Як показала практика, змінювати команди для мене - безглуздо», -

сказав Кополовець.