«Дуже радий, що київське «Динамо» залишило Сергія Реброва. Дайте йому достатньо часу, щоб побудувати команду, а тоді вимагайте. Клуб має чудових футболістів, сучасну європейську базу та всі умови для роботи. «Динамо» завжди було, є і буде лідером українського футболу.» -
розповів Ігор Петрович.