Павло Полегенько: «Динамо» покидати не хочу - цей клуб дуже важливий для мене»

Динамо Київ 25 Червня, 11:24
19-річний капітан молодіжного складу київського «Динамо» Павло Полегенько в інтерв'ю для 1927.com.ua поділився планами на майбутнє Євро-2014 та наголосив на важливості для себе залишатись у «Динамо».

19-річний капітан молодіжного складу київського «Динамо» Павло Полегенько в інтерв'ю для 1927.com.ua поділився планами на майбутнє Євро-2014 та наголосив на важливості для себе залишатись у «Динамо».

- Чи вірили у вихід з групи та попадання збірної України на Євро-2014 серед юнаків до 19 років?

- Звичайно вірили, ми їхали до Англії тільки за виходом на ЧЄ. Ми всі цього дуже хотіли і були ОДНІЄЮ командою, тому пройшли далі.

- Як тобі суперники по групі

(Сербія, Німеччина та Болгарія - ред.)

? Якусь зі збірних можеш виділити? Хто на твою думку є фаворитом вашої групи, а хто аутсайдером?

- На цій стадії турніру немає слабких команд, тому до всіх суперників ставлюся з повагою. Фаворитів не можу назвати, бо кожна команда по-своєму гарна.

- Як розцінюєш ваші шанси на прохід у півфінал?

- Шанси у всіх команд рівні.

- Дивишся ЧС-2014? За кого вболіваєш?

- Я дуже вболіваю за Аргентину, і дуже імпонує гра Чилі на цьому ЧС.

- Два гравці з молодіжки та два гравці з «Динамо-2» відправились на збір з першою командою... Чи були якісь розмови про тебе, та чи була у тебе розмова з Сергієм Станіславовичем?

- Про мене розмов не було і особисто зі мною Сергій Станіславович не говорив.

- Які плани на майбутнє? Не плануєш кудись перебратися: в іншу команду чи інший чемпіонат? Можливо були якісь пропозиції?

- У мене ще півтора роки контракту з «Динамо», покидати цей клуб не хочу, тому що цей клуб дуже важливий для мене!

- Для підготовки до Євро-2014 викликали вісім динамівців. Вважаєш це успіхом школи «Динамо»?

- Ну звичайно це успіх, це досить багато і це дуже радує!

Розмовляв Станіслав Романов