«Дніпро» підписав бразильського фулбека «Чорноморця» Лео Матоса. Подробиці контракту поки невідомі.
«Сьогодні, 25 червня, було підписано трансферну угоду між ФК «Чорноморець» і ФК «Дніпро» про перехід футболіста Леонардо Де Матоса з команди «моряків» у дніпропетровську.
За 4,5 року бразилець провів у складі «Чорноморця» 120 офіційних матчів і забив 13 м'ячів (у чемпіонаті України - 98-10, в Кубку країни - 12-3, в Лізі Європи - 10-0). Леонардо дебютував у складі «Чорноморця» 28 лютого 2010 року («моряки» перемогли «Таврію» - 2:0)», - йдеться на офіційному сайті «Чорноморця».