Капітан «Динамо-2» Олександр Цибульник поспілкувався з журналістом
на предмет початку своєї кар'єри у харківському «Металісті» та розповів про свою головну мету у «Динамо».
- Як пройшла відпустка?
- Відпустку провів з рідними та близькими мені людьми удома в Харкові. Авжеж, хотілося трохи більше побути вдома, але відпочити встиг добре, навіть відмінно.
- Як зустрілися з одноклубниками, про що розмовляли?
- Коли зустрілися з одноклубниками, всі ділилися враженнями від відпустки.
- Розкажи за рахунок чого тобі вдалося перейти з «Металіста» в «Динамо»? Чому не хотів залишитися в «Металісті»?
- У «Металісті» мене взяли на збори в дубль, після академії я пройшов два збори. Тренери дубля говорили: «все добре, підходиш, але щоб підписати контракт треба, аби на тебе подивився тренер першої команди». Йому я не сподобався і мене прибрали. У «Динамо» потрапив через півтора року, прийшов на перегляд.
- Хто тебе привів у футбол? Не шкодуєш за цей вибір?
- У футбол мене привів дідусь, я був тоді у 2 класі! Звичайно не шкодую, це моє улюблене заняття на все моє життя!
- Чи задоволений ти тією грою, яку зараз демонструєш в «Динамо-2»?
- Ні, не задоволений. Працювати ще і працювати, знаю що можу краще!
- Як ти вважаєш, який тренер і який клуб дав тобі путівку в великий футбол?
- Як такого тренера не було. Я сам з людиною приїхав в «Динамо», він не був тренером, скажімо так, агент.
- У дитинстві ти міг подумати, що будеш виступати за «Динамо» Київ?
- Швидше за все, навіть не міг собі такого уявити.
- Як тобі грається в півзахисті? Не хотілося б пограти в іншій зоні, адже ми знаємо, що багато хто з дитинства прагне бути нападником.
- Ні, я себе комфортно почуваю на цій позиції, тому що граю на ній весь свій час, починаючи з дитячого футболу.
- Яка твоя головна мета в «Динамо»?
- Звичайно, як і у кожного, хочу заграти в першій команді!
- Як ти вважаєш, ти вже готовий конкурувати з тими хлопцями, які зараз в основі «Динамо»?
- Раз я ще в «Динамо-2», значить, ще не готовий. Коли буду готовий, тренер дасть про це знати.
- На даний момент є якісь пропозиції від інших клубів з приводу твого трансферу?
- Поки нічого сказати не можу, тому що не знаю.
- Охарактеризуй 3-ма словами, що для тебе означає «Динамо»?
- Швидкість. Міць. Характер.
- На кого прагнеш бути схожим?
- Мені подобається як грає Стівен Джерард, а в «Динамо» подобається Гармаш.
- Чемпіонат світу 2014. За кого вболіваєш, кого вважаєш фаворитом?
- Вважаю фаворитами господарів - Бразилію.
Розмовляв Ігор Гусаков