Сергій Ребров: «Гравці виконали той обсяг роботи, який ми від них вимагали»

Динамо Київ 25 Червня, 23:06
Головний тренер київського «Динамо» прокоментував перемогу своєї команди в першому контрольному матчі на тренувальному зборі:

- Для першого збору, першої гри нам якраз потрібен був такий суперник. Наші хлопці виконали той обсяг роботи, який ми від них просили.

Радує, що наша команда пресингувала навіть на останніх хвилинах, коли ми втрачали м'яч. Дуже важливо, щоб на цьому зборі гравці зрозуміли, що при втраті м'яча вся команда повинна його відбирати.

Завтра вранці буде легка розминка, зарядка. Який би суперник не був, гравці віддали сьогодні багато сил. До того ж, завтра ми будемо грати проти серйозної команди. Потрібно готуватися не тільки до тренувань, але і до ігор теж.