Український футбольний експерт Віктор Леоненко висловився з приводу футбольного коментатора телеканалу «Перший національний» Андрія Столярчука, які заспівав в ефірі неполіткоректну пісню відразу після того, як збірна Росія пропустила м'яч від Бельгії (0:1).
«Я думаю, що це просто якийсь придурок, - сказав Леоненко в бесіді з Sovsport.
Я і багато інших не вітають того, що сталося.
Тут написали, що коментував один, а співав інший, Віктор Вацко. Але Вацко відразу почав усіх обдзвонювати і спростував. Я навіть не знаю імені цього коментатора, мені це нецікаво. Зазвичай я просто вимикаю гучність і дивлюся сам по собі. А то вони починають якісь історії розповідати, що хтось когось обіграв у 2010-му. Та на хрін мені це потрібно знати?
Вважаю, що коментатор має коментувати. Війна чи не війна, але ти повинен залишатися професіоналом і навіть не показувати, за кого вболіваєш. У спорті не повинно бути політики», - говорить Леоненко.