ДЮФЛУ (U-15). 3-й тур. «Динамо» - «Карпати» - 1:2

Динамо Київ 26 Червня, 08:07
У заключному матчі групового етапу фінальної частини дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд U-15 київське «Динамо» зустрічалося з львівськими «Карпатами».

Перемога в цьому поєдинку давала динамівцям можливість поборотися за бронзові нагороди нинішнього сезону ДЮФЛУ у своїй віковій категорії.



Не дивно, що кияни почали активніше. Вже на перших хвилинах «біло-сині» створили декілька небезпечних епізодів біля воріт суперника, однак воротар гостей проявив себе з найкращого боку. Але на 12-й хвилині і він був безсилий. Після навісу з кутового захисник нашого клубу Олександр Борщов виявився найспритнішим на ближній штанзі опонентів і головою переправив м'яч у ворота - 1:0!

Далі динамівці продовжували контролювати м'яч, однак на 23-й хвилині під час однієї з контратак гості зуміли зрівняти рахунок. Ще через сім хвилин їм вдалося забити і другий гол.



Після перерви підопічні Павла Неверова влаштували справжню облогу воріт суперника, однак воротар «біло-зелених» в цей вечір був на висоті.

В результаті 1:2 - львів'яни змогли вичавити максимум зі своїх моментів і переграти динамівців.



В результаті двох поразок поспіль наші юні гравці, на жаль, опинилися на останньому місці групи «Б» і тепер зіграють у матчі за 7-8 місце з аутсайдером квартету «А».



Матч відбудеться 27-го червня о 10:00 в с. Щасливе.