Звернення Почесного президента ФК «Севастополь» Вадима Новінського до вболівальників
«Шановні севастопольці!
Після переговорів та консультацій з уболівальниками ФК «Севастополь» і міською владою я з жалем повідомляю про те, що Смарт-Холдинг припиняє фінансування футбольного клубу. Це пов'язано з неможливістю участі команди в сезоні 2014-2015 р.р. Прем'єр-ліги чемпіонату України.
Ми повинні рахуватися з вашою думкою і позицією міської влади. Була і залишається можливість створити базу для клубу в іншому місті. Але команда грає, перш за все, для своїх уболівальників. Історія ФК «Севастополь» почалася задовго до початку нашої підтримки клубу, і ми не хочемо позбавляти місто його спортивній гордості. Мені дуже шкода, але рішення остаточне. Команда не гратиме в українському чемпіонаті. Я не виключаю, що ситуація може змінитися в майбутньому, і ми повернемося до підтримки севастопольського футболу.
Я дякую уболівальникам за підтримку, а гравців за відданість команді і самовіддану гру. Керівництво клубу і його президент Олександр Красильников вправі визначати подальшу долю команди. Я вірю, що президент клубу зробить все можливе, щоб севастопольський футбол продовжив свої славні традиції.
Почесний президент ФК «Севастополь» Вадим Новинський»
Зазначимо, що сьогодні з'явилась інформація про ліквідацію футбольного клубу «Севастополь».