Федерація футболу Уругваю категорично не згодна з рішенням ФІФА з приводу Луїса Суареса, якого дискваліфікували на дев'ять матчів і відлучили від футболу на найближчі чотири місяці.
Уругвайці готують апеляцію на рішення ФІФА - президент ФФУ Вільмар Вальдес переконаний, що покарання для Суареса занадто жорстке, а збірну Уругваю навмисно ослабили перед матчами плей-офф.
«Це суворе покарання, не було достатньо доказів, щоб так карати Суареса. Я бачив і більш агресивні інциденти останнім часом. Я не знаю точно, які аргументи були у ФІФА », - сказав Вальдес.
Екс-гравець збірної Уругваю Ернесто Шевантон переконаний, що футболісти команди в знак солідарності з Суаресом повинні покинути чемпіонат світу в Бразилії.