Після невдачі з Алжиром в Росії хочуть заборонити ряд пісень

Світовий футбол 27 Червня, 07:14
У Росії дуже болісно сприйняли провальний виступ своєї національної збірної з футболу на ЧС-2014 у Бразилії.

Нагадаємо, вчора росіяни не зуміли обіграти Алжир (1:1) в матчі заключного туру групового етапу і, не зумівши вийти з групи, змушені пакувати валізи і повертатися додому.

Як вдалося дізнатися з російських джерел, після «вильоту» збірної Росії з світової першості, Міністерство культури цієї країни планує виступити з ініціативою обмежити на законодавчому рівні публічне виконання ряду пісень. Під такою можливою забороною опинилися наступні відомі музичні твори:



«Додому!» (Група «Секрет»)

«Ось хтось з горочки спустився» (народна пісня)

«Повертайся і залишайся» (Ігор Корнелюк)

«От і все, ось і скінчилося тепле літо» (Андрій Державін)

«Є тільки мить» (Леонід Дербеньов)

«Під крилом літака» (Едуард Хіль)





Крім того, головний тренер збірної Росії Фабіо Капелло тепер знаходиться на межі відставки: у відповідь на прохання керівників Російського футбольного Союзу (РФС) пояснити провальний виступ своєї команди на мундіалі, він нібито лише спробував наспівати пісню Альони Апіної «Я тебе зліпила з того, що було ».



Втім, ця інформація, так само як і дані про можливу заборону вище перерахованих пісень, поки офіційного підтвердження не отримала.