Захисник київського «Динамо» Горан Попов, який минулий сезон провів в англійському «Вест Бромвічі», може знову відправитися в оренду - на цей раз у французький «Евіан».
Зараз футболіст знаходиться у відпустці, а його агент зайнятий пошуком нової роботи для свого клієнта. У послугах македонця зацікавлені кілька клубів англійської Прем'єр-ліги. Якщо Попову не вдасться працевлаштуватися в Англії, його віддадуть в оренду в «Евіан».
Нагадаємо, в минулому сезоні відразу три футболісти «Динамо» - Марко Рубен, Факундо Бертольо і Андрес Ескобар - виступали в цьому французькому клубі, також на правах оренди.