Вукоєвич вирішив більше не грати за збірну Хорватії

Динамо Київ 27 Червня, 10:23
Півзахисник київського «Динамо» Огнєн Вукоєвич написав лист на ім'я президента національної футбольної федерації Давора Шукера, в якому повідомив про рішення завершити виступи в національній команді країни.

Півзахисник київського «Динамо» Огнєн Вукоєвич написав лист на ім'я президента національної футбольної федерації Давора Шукера, в якому повідомив про рішення завершити виступи в національній команді країни.

«Шановні панове,

Хотів би повідомити вам про своє рішення попрощатися з хорватською національною збірною з футболу.

Я розлучаюся з національною командою після сімох років виступів. За цей час я взяв участь у двох Євро та одному чемпіонаті світу, зіграв 55 матчів та забив чотири голи.

Для мене це дуже емоційний момент, я хотів би висловити подяку Хорватському футбольному Союзу та нашим відданим уболівальникам, які завжди підтримували нас.

Також хочу висловити подяку моєму клубу «Динамо» Київ, де я граю, на чолі з президентом Ігорем Суркісом, за всю ту підтримку, яка надавалася під час викликів до збірної країни.

Я завжди буду пам'ятати моменти перебування в національній команді, яка займе особливе місце в моєму серці».