Міністр спорту РФ Віталій Мутко прокоментував для
«Р-спорт»виліт збірної Росії
на стадії групового етапу
з ЧС-2014.
«Говорити, що команда не намагалася або не хотіла, не можна. Трохи не пощастило: помилка образлива вийшла у Олексія Козлова. По суті справи алжирці теж нічого, крім стандартів, не створили. Я не можу сказати, що ми провалилися на чемпіонаті світу - ми 12 років не грали на мундіалях. Ми побачили, який у нас рівень, отримали величезний досвід. Ну, якщо ми поки на такому рівні, то що ж зробиш... Подивіться, скільки у алжирців футболістів грають у провідних європейських клубах, у нас, на жаль, таких футболістів немає».