Капітан збірної Росії Василь Березуцький в інтерв’ю
«Спорт-Експрес»підбив підсумки виступів збірної Росії на ЧС-2014 в Бразилії.
«Що можна сказати, якщо ми не вийшли з групи, тобто не виконали своє завдання на цьому турнірі? Напевно тільки те, що потрібно вчитися грати в футбол. Напевно, десь не вистачило везіння - мета-то була дуже близька. Точно могли більш сміливо і агресивно діяти в першому матчі - з Кореєю. Але міркувати зараз про це не хочеться. Якщо не вийшли - значить, такий наш рівень.
Я б не став підводити тут якусь глобальну базу - так просто складалася гра. Всі 90 хвилин бігти вперед і діяти на максимальних оборотах не здатна жодна команда в світі. На якихось відрізках ми додаємо, на якихось потім зменшуємо. Це абсолютно нормально. Після ударного початку і забитого гола треба було трохи віддихатися, відійти назад, озирнутися. Діяли ми вже за рахунком, який нас цілком влаштовував. Та й грати з Алжиром значно легше на контратаках. Коли суперник пішов вперед, стали з'являтися зони, інша справа, що ми погано ними користувалися. Хоча не скажу, що зовсім не було моментів. Так, реалізуй Сашка Самєдов свій вихід до воріт на початку другого тайму, думаю, говорили б ми зараз зовсім в іншій тональності. Така в футболі ціна епізоду».