Під запальні хіти Шакіри
Єдине тренування пройшло не на футбольному полі, а у гімнастичному залі. Там гравцям було запропоновано виконати цілий комплекс вправ, який підготував тренер з фізичної підготовки Віталій Кулиба.
Динамівці виконували ці вправи під пильним наглядом головного тренера Сергія Реброва. Звісно, був присутній на тренуванні і Рауль Ріанчо. У якийсь момент було вирішено, що краще буде робити вправи під музику, і Рауль пішов дізнатися у адміністраторів готелю, чи є можливість увімкнути у залі музичний супровід.
За кілька хвилин рухи гравців стали більш енергійними, а на обличчях з’явилось ще більше посмішок, адже тренування продовжилось під хіти всесвітньо відомої колумбійської співачки Шакіри.
Альтернативний «Вімблдон» посеред Альп
Після завершення обов’язкової програми у гімнастичному залі, дехто з гравців продовжив заняття у тренажерному залі.
Загалом тренування динамівців тривало приблизно годину. Майже стільки ж тривав поєдинок на Вімблдонському тенісному турнірі між титулованим швейцарцем Роджером Федерером та люксембуржцем Жилем Мюллером, що транслювався на екранах у залі.
Однак цей тенісний матч видався далеко не таким захоплюючим, як ті, що влаштували динамівці у «Інтеральпені». Четверо гравців, Андрій Ярмоленко, Артем Кравець, Роман Безус та Сергій Сидорчук, екіпірувавшись тенісними ракетками, по завершенні тренування відправились на корт.
Решту дня гравці провели на свій розсуд – хтось відновлювався у численних саунах і СПА, а хтось поїхав на екскурсію до Інсбруку.