Два алжирця загинули під час святкування виходу в плей-офф Чемпіонату світу

Світовий футбол 27 Червня, 19:09
У Алжирі з широким розмахом відсвяткували вихід у 1/8 ЧС-2014.

Збірна Алжиру вперше у своїй історії вийшла в плей-офф Чемпіонату світу. У вирішальному матчі групового етапу алжирці зіграли внічию з командою Росії (1:1), і цього виявилося достатньо для виходу з групи.

Як повідомляє rsport.ru з посиланням на AP

, після закінчення матчу в столиці Алжиру почалося масове святкування з феєрверками, а водії автомобілів сигналили і їздили вулицями Алжиру, не дотримуючись при цьому правил дорожнього руху. У результаті двоє молодих людей загинули в ДТП. Всього в країні за підсумками масових гулянь, які завершилися тільки в п'ятницю вранці, травми різного ступеня тяжкості отримала 31 людина.

Після перемоги збірної Алжиру над південнокорейцями (4:2) також у ДТП в Алжирі загинуло п'ять людей, ще один уболівальник помер від інфаркту по ходу матчу.