Фернандіньо: «З «Шахтаря» мені було б важко потрапити на Чемпіонат світу»

Світовий футбол 28 Червня, 10:27
Колишній півзахисник «Шахтаря», а нині гравець «Манчестер Сіті» та збірної Бразилії - про Чемпіонат світу.

«Я завжди мріяв зіграти за збірну Бразилії на Чемпіонаті світу, але знав, що це буде важко зробити, виступаючи за «Шахтар» в Україні», -

цитує Фернандіньо

matchday.ua, посилаючись на офіційний сайт ФІФА

.

«Минулого року я переїхав до Англії, почав грати в сильнішій лізі, в потужній команді, і все стало складатися для мене благополучно. Я боровся за свою мрію і ставив собі мету - приїхати на цей Чемпіонат світу», -

додав колишній футболіст «Шахтаря»

.

Зазначимо, що в останньому матчі групового етапу з Камеруном (4:1) Фернандіньо відзначився забитим м'ячем.