Після матчу «Шахтар» – «Динамо» капітан «гірників» дав коментар каналу «Футбол».
– «Динамо» стало сильнішим порівняно з попередніми іграми?
– Сильнішим. У них дуже сильна команда, сильний тренер. Вважаю, їм потрібен час, щоб набрати потрібну форму. Бажаю їм успіху в Лізі Європи.
– Як вам протистояння з Тремулінасом? Було багато розмов перед грою...
– Він сказав, що мене не знає. Але я вважаю, що ми сьогодні добре познайомилися. Я його дуже добре знаю.
– Ви його зо два рази обійшли...
– Нормально, я це не коментуватиму. Дивлюся за своєю командою, за собою. Це найголовніше.
Дарійо Срна: От і познайомилися з Тремулінасом
Після матчу «Шахтар» – «Динамо» капітан «гірників» дав коментар каналу «Футбол».