Динамівці з Україною (U-19) відкриють Євро в Угорщині!

Динамо Київ 29 Червня, 08:12
Незабаром в Угорщині у фінальному турнірі розпочнеться боротьба за звання чемпіона Європи у категорії U-19.

Честь відкриття цього важливого в календарі турніру УЄФА довірена збірним України та Сербії, які вийдуть на футбольне поле в Д’єрі 19 липня о 18.15 за київським часом.

Свій другий матч у груповому раунді наші футболісти проведуть у містечку Папа 22 липня о 22.00 проти команди Болгарії.

Заключний поєдинок наша збірна, кандидатами на потрапляння в яку є відразу вісім київських динамівців, зіграє 25 липня Д’єрі в з Німеччиною.

Півфінали заплановані на 28 липня (початок матчів о 19.00 або 22.00.

Фінальний матч розпочнеться 31 липня о 20.00 в Будапешті.