Віталій Годулян: «Через Суареса у футболі можуть ввести намордники»

Світовий футбол 29 Червня, 09:42
Екс-арбітр ФІФА Віталій Годулян проаналізував роботу арбітрів на груповому етапі фінальної частини Чемпіонату Світу.

«

Загалом, ми можемо бути задоволені роботою арбітрів на цьому чемпіонаті, крім перших 2-3 ігрових днів. Футбольні судді працюють на гідному рівні. Наприклад, якщо брати момент з видалення Маркізіо - це вимога безпеки футболу. Адже гравець йшов на відверту жорсткий контакт, використовував шипи, як зброю проти суперника. Такі ситуації вимагають червону картку. У випадку з Суаресом, то, мабуть, скоро у футболі крім шоломів можуть ввести намордники», -

цитує Годуляна

footballua.tv

.