Екс-арбітр ФІФА Віталій Годулян проаналізував роботу арбітрів на груповому етапі фінальної частини Чемпіонату Світу.
«
Загалом, ми можемо бути задоволені роботою арбітрів на цьому чемпіонаті, крім перших 2-3 ігрових днів. Футбольні судді працюють на гідному рівні. Наприклад, якщо брати момент з видалення Маркізіо - це вимога безпеки футболу. Адже гравець йшов на відверту жорсткий контакт, використовував шипи, як зброю проти суперника. Такі ситуації вимагають червону картку. У випадку з Суаресом, то, мабуть, скоро у футболі крім шоломів можуть ввести намордники», - цитує Годуляна
footballua.tv
.