:
- Ми налаштовували хлопців на те, що перша гра на будь-якому турнірі дуже важлива, потрібно було домогтися позитивного результату, і ми вдячні за те, що вони сприйняли наші слова, правильно все зрозуміли, налаштувалися на гру і досягли перемоги.
- Чи не складно було налаштовувати команду на другий тайм після рахунку 4:0 у першому?
- Ні, ми планували грати за рахунком і робити заміни. Формат турніру такий, що у нас ігри два дні поспіль, тому потрібно було дати футболістам і пограти, і відпочити. Ви бачили, ніхто не хотів мінятися, всі прагнули провести на полі якомога більше часу, адже гра давалася і складалася добре. Але в той же час необхідно було вберегти гравців від травм і необов'язкових жовтих карток. Плюс - дати можливість пограти всім, щоб не накопичилася втома. Хлопці все це розуміли, тому ніхто не ображався, коли ми робили заміни.
- Команда досягла великого рахунку з прицілом на те, що для виходу з групи може знадобитися гарна різниця м'ячів?
- Ні, просто так вийшло. Рахунок міг бути і більшим - хлопці створили достатньо багато хороших моментів. Ніякої додаткового підгрунтя в цьому не було. Скільки змогли, стільки й забили.
- Перед грою ви встигли подивитися другий тайм паралельного матчу в групі. Придивлялися до запорізькому «Металургу», з яким доведеться зустрітися в понеділок?
- Так, придивлялися. Певні намітки для себе зробили.
- Чим команда буде займатися до завтрашньої гри?
- Особливих планів немає, звичний графік змінювати не будемо. Головне - відпочити, відновитися і готуватися до гри. Як і сьогодні, перед сніданком вийдемо хвилин на 20 на прогулянку, поговоримо, пожартуємо, от і все.