\
Протестанти знову провели акцію протесту проти Чемпіонату світу, на який Бразилія змушена витрачати величезні кошти. Мітингувальники вийшли на вулиці Ріо-де-Жанейро із гаслом «Держава - вбивця». Щоб угамувати натовп і не пропустити до стадіону, поліції довелося застосувати силу.