Йожеф Сабо: «Я не дуже-то упевнений, що бразильці з такою грою можуть дійти до фіналу»

Світовий футбол 30 Червня, 09:36
Колишній гравець та тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо розповів, чому не варто перехвалювати Хамеса Родрігеса, Неймара і взагалі бразильську команду.

Колишній гравець та тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо у програмі «Мундіаль. Матч-центр» розповів, чому не варто перехвалювати Хамеса Родрігеса, Неймара і взагалі бразильську команду.

«

Мені здається, порівнювати Хамеса Родрігеса з Марадоною і Пеле дійсно рано. Так, у ситуації з першим голом він все технічно, грамотно виконав. Записувати його у зірки рано. Він перспективний футболіст, але ми подивимося, що буде. Я б не сказав, що Хамес був у «Монако» провідним футболістом. Ми подивимося після Чемпіонату світу, як він буде розвиватися.

Неймар не бере участі в обороні взагалі. Коли він грає в «Барселоні», його змушують відбирати. Вчать його відбору. А в збірній він взагалі відключається. Він не займається цим. І я не дуже-то упевнений, що бразильці з такою грою можуть дійти до фіналу».