Київське «Динамо» проведе спаринг з бельгійським «Андерлехтом» у рамках другого тренувального збору, повідомляє Anderlecht Online, посилаючись на Sud Presse .
«Андерлехт» розпочне підготовку до наступного сезону в Австрії у містечку Зальфельден з 7 по 13 липня.
Поки про дату і час проведення товариської зустрічі не повідомляється.
Відзначимо, проведення товариської зустрічі між «Динамо» та «Андерлехтом» було одним із пунктів контракту при підписанні динамівцями Дьємерсі Мбокані.