«Якщо УЄФА не дозволить нам проводити матчі Ліги чемпіонів в Україні, то я попрошу, щоб ми грали в Бухаресті або Стамбулі. Точно так, як «Динамо» минулого року грало на Кіпрі, я буду звертатися в Бухарест», - цитує Луческу tribuna.com, посилаючись на Dolce Sport