Кака проведе півроку в складі «Сан-Паулу»

Світовий футбол 30 Червня, 14:43
Кака повертається додому. Віце-президент бразильського «Сан-Паулу» Жиль Герреро розповів, що володар «Золотого м’яча» 2007-го року із дня на день поставить підпис під угодою зі своїм рідним клубом.

До «Сан-Паулу» Кака перебереться на правах оренди, однак вже не з «Мілана». Із «россо-нері» знаменитий бразилець переходить в американський «Орландо Сіті».

Проте доки у MLS не стартує сезон, а це трапиться аж за півроку, Кака виступатиме на батьківщині. До Європи бразилець переїхав ще у 2003 році. З того часу встиг стати чемпіоном Італії та Іспанії, тріумфувати у Лізі чемпіонів і виграти вже згаданий «Золотий м'яч».