До «Сан-Паулу» Кака перебереться на правах оренди, однак вже не з «Мілана». Із «россо-нері» знаменитий бразилець переходить в американський «Орландо Сіті».
Проте доки у MLS не стартує сезон, а це трапиться аж за півроку, Кака виступатиме на батьківщині. До Європи бразилець переїхав ще у 2003 році. З того часу встиг стати чемпіоном Італії та Іспанії, тріумфувати у Лізі чемпіонів і виграти вже згаданий «Золотий м'яч».