Екс-гравець «Динамо» хоче повернутись в «Марсель»

Динамо Київ 30 Червня, 18:42
Нігерійський захисник «Бурсаспора» Тайє Тайво заявив, що він хотів би повернутися в «Марсель».

Нігерійський захисник «Бурсаспора» Тайє Тайво заявив, що він хотів би повернутися в «Марсель».

- У мене ще два роки контракту з турецьким клубом, але мені було б цікаво повернутись в «Марсель». В цьому клубі я був дуже добре прийнятий, коли приїхав туди у 2004 році, я ніколи цього не забуду. Я часто згадую вболівальників «Марселя», адже ніколи не зустрічав таких фанатів в іншому місці! Якщо «Марсель» захоче мене повернути, я готовий, - цитує Тайво

La Provence

.

Нагадамаємо, раніше Тайє Тайво також виступав за італийський «Мілан», київське «Динамо» і «Глазго Рейнджерс».