Луїс Суарес: Приношу вибачення К`єлліні

Світовий футбол 30 Червня, 20:58
Форвард збірної Уругваю Луїс Суарес вибачився за те, що вкусив захисника команди Італії Джорджо К'єлліні в матчі групового раунду ЧС-2014 (1:0).

Форврад збірної Уругваю шкодує про те, що вкусив Джорджо К'єлліні, і запевнив, що таких інцидентів більше не повториться.

Луїс Суарес опублікував у твіттері скріншот листа, в якому він попросив вибачення.

«Провівши кілька днів вдома з родиною, у мене була можливість заспокоїтися і поміркувати про події в матчі Італія - Уругвай.

Незалежно від озвучених в останні дні рішень, які були прийняті без намірів втрутитися у вдалий виступ моєї команди, найголовніше, що Джорджо К'єлліні постраждав від мого укусу. У зв'язку з цим:

- Я глибоко жалкую про те, що трапилося

- Я прошу вибачення у Джорджо К'єлліні і у всієї футбольної громадськості

- Я публічно обіцяю, що подібних інцидентів більше не повториться

Монтевідео, 30 червня 2014», -

написав Суарес.