Після важкої перемоги над львівськими «Карпатами» у першому турі (3:2), підопічні Олега Венглинського впевнено розібралися з «ДЮСШ-11 Чорноморець».
Забивши в кожному з таймів по одному голу, «біло-сині» святкували підсумкову перемогу – 2:0.
Таким чином, після двох турів «Динамо» зі 100-відсотковим показником одноосібно очолило турнірну таблицю. Для того, щоб залишитися на першому місці, «біло-синім» в останньому турі, який відбудеться у середу, 2 липня, достатньо не програти столичному «Атлету».
Фінальний турнір ДЮФЛУ U-17. 2 тур
«ДЮСШ-11 Чорноморець» (Одеса) – «Динамо» – 0:2 (0:1)
«Динамо»: Фастов, Демиденко, Чоботенко, Тимчик (Меть, 64), Воробець, Саків, Тарануха (Костишин, 57), Шепелєв (Сотник, 60), Лапа (Заїкін, 30; Масалов, 49), Михайличенко, Щебетун (Попович, 76).
Голи: Щебетун (39), Костишин (61).
Турнірна таблиця. Група «А»
У паралельній групі після двох турів лідирують львівські «УФК-Карпати» (6 очок), на другому місці донецький «Шахтар» (3 очки), третє-четверте місце поділяють столичний РВУФК та дніпропетровський «Дніпро» (по 1 очку).
Нагадаємо, що дві путівки до фіналу у даній віковій групі будуть розіграні за підсумками півфінальних матчів, куди вийдуть по дві найкращі команди від кожної групи.