Гравці донецького «Металурга» передали «привіт» Путіну. ВІДЕО

Динамо Київ 1 Липня, 13:17
Народний хіт у виконанні гравців донецького клубу, серед яких і екс-гравець київського «Динамо» Микола Морозюк.

Пікантності цьому ролику надають російські гроші в цьому клубі.