Стефан Решко: «Не думаю, що Мехмеді стане рятівником Швейцарії в матчі проти Аргентини»

Динамо Київ 1 Липня, 14:37
Легендарний захисник київського «Динамо» Стефан Решко поділився своїми очікуваннями від сьогоднішнього матчу 1/8 фіналу ЧС-2014 між збірними Аргентини та Швейцарії.

«Всі ігри чемпіонату світу проходять важко. Навіть лідерам легко не доводиться, як Німеччині в матчі з Алжиром, наприклад. І зараз боротьба лише загострюється. Я думаю, що аргентинці, граючи у себе на континенті, у важкій боротьбі, але візьмуть гору в цьому матчі. Можливо, в післяматчевій серії пенальті або в додатковий час, але, як мені здається, Аргентина виграє. Тим більше, що Мессі зараз в порядку - забиває голи. Думаю, швейцарцям теж заб'є. Зараз такий період, коли йдуть ігри на виліт і ніхто не хоче програвати, тому команди віддадуть всі свої сили: моральні і фізичні.

Що стосується Адміра Мехмеді, я думаю, від нього нічого неймовірного чекати не варто. Не думаю, що він такий великий гравець, що зможе зробити щось надприродне, Хоча, як бачите, в основному складі збірної Швейцарії він грає. У «Динамо» такого не було. Можливо, його недооцінив тренерський склад. Він хороший гравець, якщо потрапить до складу, то буде віддавати всі сили, але не думаю, що Адмір стане рятівником для Швейцарії», -

цитує Решка dynamo.kiev.ua