«Скільки клубів залишається у другій лізі?! Відповідаю: вісім за найоптимістичнішими підрахунками. Навіть при співвідношенні населеності першої та другої ліг 16 і 10 - все одно не те! А тому природно, що в кулуарах активно обговорювалося і, напевно, буде пильно розглянуто варіант, коли всі клуби, які залишились, зіллються в одну лігу, такий собі Чемпіоншип. Можливо, з двома географічними групами - дозволяє заощадити на роз'їздах. В принципі, виглядає перспективно, тим більше що спортивний принцип у нинішніх умовах якщо і не помер ще, то дуже погано виглядає. Але, повторюся, слід дочекатися остаточного прояснення за кількістю команд.
Тут досить багато факторів, і не всі вони пов'язані безпосередньо з ПФЛ. Наприклад, ось вам ще схемка. Наскільки мені відомо, УПЛ дуже серйозно налаштована розглянути доцільність проведення в новому сезоні чемпіонату U-19. Якщо його скасують, то, напевно, залишиться кілька незадоволених клубів, які аж ніяк не захочуть позбавлятися від юнацьких команд. І тоді вони цілком можуть поповнити другу лігу горезвісними «двійками», яких нині залишилося двоє - «Динамо-2» так «Шахтар-3»!, - цитує Франкова