Олександр Севидов: «В першому таймі поєдинку з Нігерією це була та Франція, що грала у Києві з Україною»

Світовий футбол 2 Липня, 08:46
Відомий український тренер Олександр Севидов у програмі «Мундіаль. Матч-центр» зазначив, що в першому таймі матчу з Нігерією французи виглядали не кращим чином, однак зуміли додати по ходу поєдинку.

Відомий український тренер Олександр Севидов у програмі «Мундіаль. Матч-центр»

зазначив, що в першому таймі матчу з Нігерією французи виглядали не кращим чином, однак зуміли додати по ходу поєдинку.

«Мені здалося, що в першому таймі поєдинку з Нігерією це була та Франція, що грала у Києві з Україною. Вони були командою, яка ледве переставляє ноги. Ви бачили, як обробляв м'яч Жиру. Він розвертався, як лінкор. Його вже встигали накрити, відібрати м'яч і знову його втратити, а він все ще розвертався. Але коли їм треба було додати, вони показали себе дуже гарною, мобільного командою. Вони додали. Грізманн додав дуже багато креативу».