Відомий український тренер Олександр Севидов у програмі «Мундіаль. Матч-центр»
зазначив, що в першому таймі матчу з Нігерією французи виглядали не кращим чином, однак зуміли додати по ходу поєдинку.
«Мені здалося, що в першому таймі поєдинку з Нігерією це була та Франція, що грала у Києві з Україною. Вони були командою, яка ледве переставляє ноги. Ви бачили, як обробляв м'яч Жиру. Він розвертався, як лінкор. Його вже встигали накрити, відібрати м'яч і знову його втратити, а він все ще розвертався. Але коли їм треба було додати, вони показали себе дуже гарною, мобільного командою. Вони додали. Грізманн додав дуже багато креативу».