Віталій Хмельницький: «Мехмеді непогано провів гру з Аргентиною»

Динамо Київ 2 Липня, 13:51
Колишній нападаючий київського «Динамо» і збірної СРСР Віталій Хмельницький поділився своїми враженнями від вчорашнього матчу 1/8 фіналу ЧС-2014 між збірними Аргентини та Швейцарії.

«Як я і говорив, результат цього поєдинку вирішить гравець, рівня якого немає у складі збірної Швейцарії. Протягом всієї гри Мессі створював майже всі моменти для своєї команди. Коли аргентинці забивали гол, Ліонель віддав чудову передачу на ді Марію, який «поклав» м'яч у дальній від воротаря кут.

Збірна Швейцарії постала не в тому вигляді, як я її представляв два-три роки тому. Команда змінилася, тепер грає в інший футбол. У її складі з'явилися перспективні гравці, серед яких і колишній динамівець Мехмеді. Адмір непогано провів всю гру, хоч і не забив. Хочу відзначити і Шакірі, хоч він і провалив другий тайм, в якому його команда здала. Джердан - дуже маленький, накачаний, тому й не здатний працювати в вибуховому темпі протягом всієї гри. Він - хороший гравець, відмінно володіє м'ячем. Джердан віддав хороший пас на Дрміч - якби він забив, то Аргентина могла і виїхати додому відпочивати», -

цитує Хмельницького

sport-express.ua