Володимир Безсонов: «В недалекому майбутньому зіграємо в Криму»

Динамо Київ 2 Липня, 17:39
Капітан команди ветеранів ФК «Динамо» Володимир Безсонов розповів про плани на майбутнє туру команд ветеранів «Динамо» та зірок української естради «Маестро».

«Сьогодні ми проводимо вже десятий матч. Взагалі, проведемо ще до 50-ти, проїдемо всю Україну, тому що ціль одна – об’єднання нашої країни та людей. Ми грали матчі пам’яті «Небесної сотні» в тих містах, звідки ці хлопці родом. Люди відносяться до цього схвально, приходять на матчі, переживають разом з нами. В свою чергу: ми зобов’язані це зробити, тому що в країні така ситуація і люди в такому стані…

Тому ми повинні об’єднати людей, виступаючи за єдину Україну. В недалекому майбутньому, я думаю, зіграємо в Криму».