Півзахисник київського «Динамо» Огнєн Вукоєвич розкритикував тренерську політику Ніко Ковача та підтвердив інформацію щодо завершення кар`єри за збірну Хорватії
«Я вирішив поступитися місцем молодим гравцям. Всі ми знаємо, що Хорватія багата на молодих і талановитих футболістів», -
цитує Вукоєвича www.portaloko.hr
«Ми з Едуардо пройшли весь жорсткий відбірковий етап зі збірною. Звичайно, ми розраховували зіграти на чемпіонаті світу бодай на одному матчі, хоча б проти Бразилії. Але Ніко Ковач вирішив інакше»