У вівторок та середу у команди насичена програма – по два тренування в день, а у останній день збору, четвер, динамівці зіграють ще один контрольний матч.
Нарощуємо м’язи
Ранкове тренування вівторка розпочалось з силових вправ на вже звичних для цього збору станціях з різними спортивними снарядами – гирями, штангами, степ-платформою та іншими.
Гравці звикли до цих вправ за час збору, і тому самі вже знали, що і у якій послідовності вони мали виконувати.
Ударне завершення
Далі розпочалось тактичне заняття, а під завершення тренування динамівці попрацювали над одним із найважливіших елементів гри – завершенням атак. Небагатоходові комбінації завершувались ударами із середньої відстані. «Граємо до кінця, стараємось реалізувати кожну атаку!», - підбадьорював своїх підопічних Сергій Ребров.
Закінчилось тренування ударами по воротах з середньої відстані. Добряче попрацювати довелося голкіперам, які тягнули один удар вслід за іншим.
Інтрига до останньої атаки
Під час самого заняття футболісти зіграли двохсторінку, та найцікавіше відбулося у завершальній частині тренування. Гравці були розділені на три команди у манішках різних кольорів – червоні, зелені та біло-сині.
Почергово команди змагались за дещо видозміненими правилами на половині поля. Гра відбувалась без аутів, а кожен м’яч вводився у гру від воріт.
Інтрига трималася до останнього, та у підсумку перемогу здобули зелені, а вирішальний гол забив Данило Сілва.