Ветерани «Динамо» та ФК «Маестро» зіграли Матч миру. ВІДЕО + ФОТО

Динамо Київ 2 Липня, 21:11
На стадіоні «Оболонь АРЕНА» відбувся матч, в якому представники футбольного клубу зірок естради, кіно та бізнесу України ФК «Маестро» зустрілися одразу з трьома командами: ветеранами ФК «Динамо» (Київ) 70-х, 80-х і 90-х років та ветеранами ФК «Оболонь».

На стадіоні «Оболонь АРЕНА відбувся матч, в якому представники футбольного клубу зірок естради, кіно та бізнесу України ФК «Маестро зустрілися одразу з трьома командами: ветеранами ФК «Динамо» (Київ) 70-х, 80-х і 90-х років та ветеранами ФК «Оболонь».

Артисти естради та кіно зіграли з легендами футболу заради єдиної спільної мети – збереження миру і єдності України. Від ветеранів ФК «Динамо» грали: Володимир Безсонов, Віктор Леоненко, Анатолій Дем'яненко, Віктор Хлус, Олег Саленко, Сергій Нагорняк, Віталій Косовський, Юрій Дмитрулін та інші. Головний тренер – Віктор Леоненко, керівник команди – Віктор Хлус,

повідомляє unn.com.ua.

«Динамо» - «Оболонь» 1:1, «Динамо» - «Маэстро» 2:1.





Фото: Валентин Васильковський

Більше фото дивіться у фотогалереї за наступним посиланням: https://1927.com.ua/media/album/70