Амаду Мутаре: «Я захоплювався футболістами «Динамо», «Шахтаря» та «Дніпра»

Футбол України 3 Липня, 14:10
Атакуючий хавбек «Анжи» Амаду Мутаре згадав про український період своєї кар'єри.

Атакуючий хавбек «Анжи» Амаду Мутаре,

в інтерв`ю для fc-anji.ru

згадав про український період своєї кар'єри.

- Україна для вас напевно була зовсім іншим світом? Чи швидко призвичаїлися там?

- Звичайно, Україна - це зовсім інша країна, інша культура. Перший час мені було дуже непросто адаптуватися. Я адже окрім усього іншого не звик до низьких температур. Але в моїй голові завжди думка: «Я хочу грати у футбол, я знаю, навіщо приїхав. Це моя робота».

Під час роботи під керівництвом Сергія Ташуєва у мене не було ніяких проблем. Всі вказівки, які мені давали, я виконував. А з часом вдалося і адаптуватися.

- Яким перед вами чемпіонат України? Чи вдалося зіграти проти грандів?

- Так, я виходив на поле в матчах з київським «Динамо», «Шахтарем», «Дніпром». Раніше міг спостерігати за цими командами лише по телевізору в матчах Ліги Чемпіонів і Ліги Європи. Я захоплювався футболістами, які виступають за них. І, уявляєте, у свої неповні двадцять років отримав можливість грати проти таких сильних суперників. Звичайно, це посприяло моєму професійному зростанню. У тих поєдинках я багато чому навчився. Тому що такі баталії загартовують футболіста.