Відразу сім футболістів збірної Німеччини застудилися

Світовий футбол 3 Липня, 14:16
Головний тренер збірної Німеччини Йоахим Лев повідомив, що відразу у семи футболістів його команди з'явилися ознаки застуди напередодні завтрешнего чвертьфінального матчу ЧС-2014 з Францією.

Головний тренер збірної Німеччини Йоахим Лев повідомив, що відразу у семи футболістів його команди з'явилися ознаки застуди напередодні завтрашнього чвертьфінального матчу ЧС-2014 з Францією.

Нагадаємо, що через грип Матс Хуммельс пропустив зустріч 1/8 фіналу з Алжиром (2:1 д.р.), але вже одужав.

«У сімох гравців з'явився біль у горлі. Це викликано перепадами температур через часті переїзди, а також роботою кондиціонерів. Поки нічого серйозного, але ми пам'ятаємо, що у випадку з Хуммельсом його стан погіршувався протягом двох днів»,

- цитує

Йоахима Лева sport-express.ru